دعای موم عسل برای توانگری و رزق و روزی

به جهت فتح مهمات و گشایش کارها در کتاب « روضة الاذکار» نقل نموده که این دعا را بنویسید و در موم عسل بگیرید و با خود داشته باشید (توجه داشته باشید که کلمات دعا وصل به موم باشد و کاغذ به سمت موم تا شود و سمت نوشته شده به موم عسل بچسبد )،ان شاالله ۳ هفته نمی شود که خداوند متعال شما را توانگر می سازد و نخواهید فهمید این برکت از کجا آمده است و چندان برکت روی دهد که عدد آن را نخواهید دانست :

 

بسم الله الرحمن الرحیم؛ یا الله الرقیب الرئوف الرحمن الرحیم یا اله الحی القیوم یا مسبب الاسباب یا مفتح الابواب افتح علی صاحب کتابی هذا العبد الضعیف ابواب فضلک و ابواب رحمتک و ابواب رزقک و ابواب خیرک و ابواب کرامتک و ابواب نعمتک و ابواب سعادتک و ابواب سلامتک و ابواب عظمتک و ابواب رفعتک و ابواب برکاتک و ابواب منّک و ابواب احسانک و ابواب مرضاتک و ابواب عنایتک و ابواب الغنی و ابواب الجنه اللهم تَکَفَّلتَ بِرِزقیِ وَ رِزقِ کُلِّ دابَّةٍ انتَ اخذٌ بناصیتها انّ ربّی علی صراطٍ المستقیم و انت افضل من اعطی و احسن ما ارعی اللهم انی اسألک بمحمد و اله تفضّل بی و بجمیع المؤمنین و المؤمنات والمسلمین والمسلمات برحمتک یا ارحم الراحمین.

 

 

 

منبع : مجمع الدعوات، ص 214 و 215

 

 

 

 

 

 

 

6 comments on “دعای موم عسل برای توانگری و رزق و روزی

 • با سلام در برخی منابع امده که اول کاغذ رو تا کرده و ان را در پارچه سبز یا سفید قرار داده و سپس روی ان موم بریزید و بعد پارچه را در گردنبند چرم قرار دهید و همیشه همراه داشته باشبد … من نمیدونم واقعا کدومش صحیح تره ……؟؟

  پاسخ
  • با سلام
   این دستوز از کتاب معتبر مجمع الدعوات نقل شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نوشته شده .
   من اگر منبع اون دستوری رو که می گید بهم بگید می تونم بگم عمل به کدوم یک صحیح تر هست
   التماس دعا

   پاسخ
 • سلام، ایا نحوه نوشتن جوره خاصی باید باشد؟ مثلا نوع قلم جوهر وکاغذ، و در چه زمان باید نوشته شود؟ باید حتما محاسبه شود که روز نوشتن قمردر عقرب نباشد؟ ایا قبل نوشتن ریاضت و ترک کامله همه گناهان لازم ،و واجب است برای کسب نتیجه مطلوب؟ باتشکر

  پاسخ
 • با سلام
  یک مشکلی دارم نمیتوانم چگونه حل کم کمکم کنید
  اینکه یکی از دوستان ما که خانم هستن بعد مرگ شوهر با یک نفر دوست میشود یک سال باهم ارتباط داشتن اما مرد فکر میکند که ایشان دیگر میل به ازدواج ندارد و ولش میکند میرود حال الان زن مریض شده و افسرده شده ایا طریقی برای برگرداندن ایشان هست

  پاسخ
 • سلام.هرکس میتونه در موارد مشروع برای خودش دعا بنویسه یا باید حتما باید بره پیش دعا نویس ؟

  پاسخ
  • با سلام
   بله می تونه بنویسه و نیازی نیست حتما به دعا نویس مراجعه کنه و فقط باید نکات دعا نویسی رو رعایت کنه .
   التماس دعا

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.