دعای موم عسل برای توانگری و رزق و روزی

به جهت فتح مهمات و گشایش کارها در کتاب « روضة الاذکار» نقل نموده که این دعا را بنویسید و در موم عسل بگیرید و با خود داشته باشید (توجه داشته باشید که کلمات دعا وصل به موم باشد و کاغذ به سمت موم تا شود و سمت نوشته شده به موم عسل بچسبد )،ان شاالله ۳ هفته نمی شود که خداوند متعال شما را توانگر می سازد و نخواهید فهمید این برکت از کجا آمده است و چندان برکت روی دهد که عدد آن را نخواهید دانست :

 

بسم الله الرحمن الرحیم؛ یا الله الرقیب الرئوف الرحمن الرحیم یا اله الحی القیوم یا مسبب الاسباب یا مفتح الابواب افتح علی صاحب کتابی هذا العبد الضعیف ابواب فضلک و ابواب رحمتک و ابواب رزقک و ابواب خیرک و ابواب کرامتک و ابواب نعمتک و ابواب سعادتک و ابواب سلامتک و ابواب عظمتک و ابواب رفعتک و ابواب برکاتک و ابواب منّک و ابواب احسانک و ابواب مرضاتک و ابواب عنایتک و ابواب الغنی و ابواب الجنه اللهم تَکَفَّلتَ بِرِزقیِ وَ رِزقِ کُلِّ دابَّةٍ انتَ اخذٌ بناصیتها انّ ربّی علی صراطٍ المستقیم و انت افضل من اعطی و احسن ما ارعی اللهم انی اسألک بمحمد و اله تفضّل بی و بجمیع المؤمنین و المؤمنات والمسلمین والمسلمات برحمتک یا ارحم الراحمین.

 

 

 

منبع : مجمع الدعوات، ص 214 و 215

 

 

 

 

 

 

 

4 comments on “دعای موم عسل برای توانگری و رزق و روزی

 • با سلام در برخی منابع امده که اول کاغذ رو تا کرده و ان را در پارچه سبز یا سفید قرار داده و سپس روی ان موم بریزید و بعد پارچه را در گردنبند چرم قرار دهید و همیشه همراه داشته باشبد … من نمیدونم واقعا کدومش صحیح تره ……؟؟

  پاسخ
  • با سلام
   این دستوز از کتاب معتبر مجمع الدعوات نقل شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نوشته شده .
   من اگر منبع اون دستوری رو که می گید بهم بگید می تونم بگم عمل به کدوم یک صحیح تر هست
   التماس دعا

   پاسخ
 • سلام، ایا نحوه نوشتن جوره خاصی باید باشد؟ مثلا نوع قلم جوهر وکاغذ، و در چه زمان باید نوشته شود؟ باید حتما محاسبه شود که روز نوشتن قمردر عقرب نباشد؟ ایا قبل نوشتن ریاضت و ترک کامله همه گناهان لازم ،و واجب است برای کسب نتیجه مطلوب؟ باتشکر

  پاسخ
  • با سلام
   برای دریافت پاسخ کاملتون لطفا به این ترتیب عمل کنید
   می تونید در کانال من عضو بشید به ادرس
   @azkarelahi
   و سپس در قسمت توضیحات کانال لینک ایدی تگرام من هست و با یک
   کلیک بر روی آن می تونید با من ارتباط برقرار کنید
   آیدی من در تلگرام هم هست
   @farhad7513
   التماس دعا

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.